Uluslararası Aile Hukuku

Uluslararası Aile Hukuku

Förde Law Office hem medeni hukuk hem de aile hukuku alanlarında gerek yerli gerekse ve yabancı müvekkillere hukuki hizmet vermektedir.

Bu, uluslararası bir boşanma davası, miras meseleleri veya uluslararası bir evliliğin tanınması ile ilgili meseleler şeklinde olabilir.

Ofisimizin ayrıca, Uluslararası Çocuk Kaçırmanın Sivil Yönleri Sözleşmesi (Lahey Sözleşmesi olarak da bilinir) kapsamında doğan çocuk kaçırma davalarında da deneyimlidir.

Förde Law Office, bu hizmeti Türkiye'de sunan sayılı hukuk ofislerinden biridir. Çocuk kaçırmalarının son derece uzun yasal süreçleri içermesi potansiyeli vardır. Bu gibi durumlarda ebeveynlerin sahip olduğu kaygıyı, bu davaların sıkça gerektirdiği aciliyeti ve meseleleri ele almada stratejik olma ihtiyacını anladığımızdan bu yana çok etkin bir şekilde çalışıyoruz.

Gerekli olduğunda, kaçırılan çocukları bulmak için gereken uygun önlemleri düzenleriz.

Förde Law Office, uluslararası aileler için miras konularında da yardımcı olabilir. Farklı ülkelerin miras yasaları arasında ortaya çıkan hukuksal ihtilaflarla uğraşırken ortaya çıkan zorluklar konusunda uzmanız. Hem Türkiye’de hemde yurtdışında gerekli merciiler ile anında iletişime geçerek müvekkillerimize en hızlı ve verimli hizmeti vermekteyiz.

Referanslarımız ve daha fazla detay için [email protected] adresine başvurabilirsiniz