Hakkımızda

Biz uluslararası vizyon sahibi kurumsal bir avukatlık bürosuyuz. En temel hizmet ilkelerimiz , objektiflik, etkinlik verimlilik ve hesap verebilirliktir.

Förde Law Office, gerek Türkiye’de gerekse yurt dışında en kaliteli ve yüksek standartlara sahip avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetlerini sunmak için kurulmuş bir Hukuk Bürosudur.

Förde Law Office Avrupa başta olmak üzere bir çok ülkede güvenilir, prestijli Hukuk ofisleriyle ortak çalışmaktadır. Büromuz, Türkiye’deki müvekkillerine uluslararası alanda da hukuki ihtiyaçlarına destek sağlayabilmesinin yanı sıra yurt dışında açılacak davalarda da müvekkillerini yabancı mahkemeler önünde temsil edebilmektedir.

Müvekkillerimizin başarısını, kendi başarımızdan önde görürüz. Müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına daha doğru ve etkin bir şekilde cevap verebilmek için onların faaliyet gösterdiği sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip eder, bu sektörlerde sadece hukuki değil ticari bilgileri de edinerek bilgilerimizi derinleştiririz. Bu amaçlarla ulusal ve uluslararası mesleki ve ticari dernek ve kuruluşların çalışmalarına etkin olarak katılır, bilgi ve tecrübelerimizi paylaşarak katkıda bulunuruz.

Büromuz, hizmetlerini müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirmeye ve yenilikçi, kaliteli hizmetler sunmaya kararlıdır.

Ekibimiz Türkiye ve Almanya’da yüksek kalitede eğitim almış ve her iki ülkede de Avukatlık Ruhsatına sahip avukatlardan oluşmaktadır.

Hukuk büromuz, Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.